• Kaseta Campagnolo Super Record 11s 12-25T

1399.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 20
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty w sklepie lub dowóz 0
Kurier 20
Dostępność Mało
Waga 0.17 kg

Zamówienie telefoniczne: 669191501

Zostaw telefon

Maksymalna wydajność i niski poziom hałasu bez kompromisu w sprawie składników. Mając powyższe na uwadze, inżynierowie Campagnolo® zaprojektowaliśmy nasze zębatki Super Record ™ z podwójną ramą na ostatnich dwóch trójek łańcuchowych. Skutkiem tego jest bardziej trwały i lżejsze ramki, dzięki zastosowaniu tytanu 6 większymi kołami zębatymi. Ultra ™ SHIFT konstrukcji zębów został uaktualniony Aby dokonać przesunięcia szybciej, z doskonałą synchronizacją i wyeliminować stres łańcuchową.

Cechy i zalety:

ULTRA ™ SHIFT ZĘBY DESIGN: Każdy ząb zębatka jest zaprojektowane i przygotowane do wykonywania określonej funkcji, jak podnoszenia lub opuszczania łańcucha lub dając maksymalne przenoszenie mocy na koła.

Intensyfikacja Mocowanie drugiego i trzeciego trojaczków: Większa zębatka ustawić precyzji wydajność sztywność.

ULTRA SYNCHRONIZACJA SHIFT ™: Strojenie zębatka pozwala na maksymalną wydajność przełożeń bez wahania: szybkie, precyzyjne i ciche, nawet w warunkach stresu.

6 TITANIUM zębatkami

Mniejsza masa.

NIKIEL CHROM POWIERZCHNI: Zmniejsza łańcucha / zębatki tarcia rozciąga zębatkami życie.

NEW 11 29 kombinacji: zapewnia idealne połączenie na dowolnym nachyleniu: od pedałował zjazdach na stromych podjazdach w Giro d'Italia

Dane techniczne:

Waga: 177 gr.

Technologia:

Ultra systemie zmianowym ™: szybko przejąć inicjatywę i zostawić rywali w bezruchu. Ultra ™ SHIFT sterowanie przez Campagnolo® uważany jest przez wszystkich jako najszybszy i najbardziej precyzyjny. Dzięki Ultra Przesunięcie ™ opatentowanego systemu; można przesuwać łańcuch jednocześnie maksymalnie 3 zębatkami a następnie 5 down.Furthermore, projekt dźwignia pozwala na coraz jaśniejszym przesunięcia, przy jednoczesnym zachowaniu "kliknięcie" dźwięk opisywany na wszystkich kontroli Campagnolo®. Ultra Przerzutki ™ jest opisywany w 2011 Super Record ™, Record i Chorus ™ ™ 11 Prędkość grupa sprzętowa zakresach.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie